Zajímavosti


Připravil jsem pro Vás pár článků, které Vám pomohou se lépe zorientovat v celé problematice tetování.

Nejdůležitější je, až přijdete domů z tetování, aby jste neposlouchali své partnery a partnerky o tom, jak se o to máte starat. Pokud si nebudete jisti, nejlépe mi zavolejte a já vám to řeknu znovu. Můžete se tomu divit, ale toto je nejzásadnější. Ale pro jistotu to tu ještě napíšu jednou. Takže po sundání fólie, kterou tam budete mít maximálně na cestu domů, pokud nebude řečeno jinak, umyjte mýdlem a osušte čistým ručníkem.

Nemazat žádnou vazelínou, indulonou nebo nějakými gely. Nemazat ničím! Mazat budete druhý den večer od doby, kdy sejmete fólii. Krém vám bude určen. A pokud nebyl, zavoláte mi.
Mazat budete z počátku méně tenkou vrstvou krému po dobu 3 týdnů. Pokožka musí být stále vláčná. Ale jakmile to přemastíte, začne to tam žít, a budete mít problém.

Během doby hojení je zakázáno:

1. Škrábat a loupat tetování
2. Opalovat se
3. Namáčet tetování ve vodě (pouze krátce opláchnout a ihned usušit přiložením čistého ručníku)
4. Potit se v sauně
5. Sportovat 7 dnů
6. Dát si pozor na domácí mazlíčky (chlupy a olizování ran od psa je parádní způsob, jak si do toho zanést infekci)

Doporučené informace
a) Nosit na tetovaném místě bavlněné oblečení vyprané v přírodním prášku bez aviváže.
b) 50% kvality tetování ovlivňuje proces hojení.
c) Úplné zahojení trvá 21 až 60 dnů. Každému se tělo hojí jinak.

Každý symbol je jako vyřčené slovo. A stejně jako slovo se symbol nevytvořil náhodně. Tetování symbolů nemá nic společného s uměním, ale s věděním. Pro neznalého člověka znaky slouží spíše k určení nějaké příslušnosti či vyjádření pocitu. Symboly mají mnohem větší hloubku. Pro lidi je před zraky skryta, ale ne tak docela. Když nasypete písek na rezonanční desku, do které budete pouštět tóny, uvidíte, jak vibrace hýbou se zrníčky písku do nějakého obrazce. Při jakékoliv změně frekvence zvuku vám vytvoří rezonanční deska nový symbol. Dnes ale i před několika tisíci lety lidé věděli, že vybrané frekvence zvuku jsou pro tělo i duši člověka významné v jeho náladě a zdraví. Některé vibrace jsou našemu sluchu skryty a některé hrají spolu s dalšími nástroji božského orchestru skladbu hmoty.

Zpět k symbolům. Představme si nejpoužívanější symbol – kříž. V Evropě jich je ,,požehnaně“. Vědomě ho vnímáme jako symbol náboženství, ale jeho pravá podstata je jinde. Kříž se před křesťanstvím maloval na štíty bojovníků, aby rozptýlil sílu protivníka, tetovali se na traumatická místa po těle, aby zastavil bolest. Dnes ho můžete vidět ve filmech o vymítání ďábla a odhánění upírů. Kříž prostě energii tlumí. Dnes si ho dobrovolně dávají lidé na krk a přerušují si tok vlastní energie. Problém je v tom, že frekvence tónů jsou nekompromisní. A navíc působí na vás i tím, co vidíte v její hmotné podobě.

Než kříž vytlačil z větší části světa svého protichůdce, používali se svastičné symboly. Nejen zde v Evropě, ale ve větší části světa. Svastika je symbol, který byl dnes démonizován. Dnes takzvaný hákový kříž byl všude. Na štítech domu, nádobí, zbraních a všem, co mělo dát člověku energii, popřípadě ji vydat.Tyto rotátory víří energií jako černá díra od sebe i do sebe. Roztáčí ramena naši galaxie, uvádí v pohyb naši sluneční soustavu, čistí vzduch i vodu a ovlivňuje samozřejmě i nás. Když máte pocit, že jste unavený a potřebujete se pročistit, namalujte si svastiku na tělo a roztočte se do kola, uveďte se do tranzu. Nebo v klidu usedněte a představujte si ji, jak se točí ve vašem nitru. Soustředit se můžete jakkoliv.

Kříž a svastika mají velkou moc a ne náhodou hrájí tyto symboly významnou roli v náboženství i nakonec v politice. Je to magie.