O mně


Tetování Zdeněk Zvoníček

Tetování mně baví

Mám rád, když obrazy vyprávějí příběh. Zvlášť, když je spojen s Vámi, s tím, kdo jste, co si myslíte, vidíte nebo jste prožili. Proto mě nikdy neoslovily žádné katalogy, ze kterých si vyberete prstem a řeknete: "to se mi líbí". Protože zítra se Vám může líbit něco jiného nebo Vás ovlivní jiný módní trend. Součástí mé práce je diskuze. Motiv vymýšlíme nebo dotváříme společně. Rád Vám poradím a pomůžu vyjádřit přesně to, co chcete. Výsledky mé práce jsou originální.

Výzvou, kterou mám rád, jsou také nedodělané i nepovedené práce. Pokud takové tetování máte a chcete mu vdechnout nový život, pošlete mi na email fotky. Na základě zkušeností Vám poradím, co s tím a můžeme se do předělání pustit společně.

Témata tetování, která mám v oblibě jsou:

Tetování portrétu
Tetování přírody a všeho kolem ní
Tetování biomechaniky
Tetování válečníků
Tetování andělů a démonů
Tetování předělávky

Tetování malých prací

nazývané také tetování minimalismu vám dokáži vytetovat ještě dnes.
Zavolejte mi a domluvíme se hned.

Tetování velkých prací

Na větší práce potřebuji s kientem alespoň 4 hodiny času. Na termín si počkáte 1 týden.
Rezervujte si ho včas.

Etika

Jsou místa, která považuji za nedotknutelná. Obličej je zrcadlem našich duší. Ten, kdo se přes toto zrcadlo přehazuje jakousi clonu, bude tohoto činu jednou velice litovat. Co se týče dlaňí, prstů a hřbetu ruky, je to sice jen můj pocit, ale člověk by měl dbát na čistotu svých rukou, neboť vykonávají naši vůli.

Pánské a dámské přirození dávají život. Tetování na nich je jako cejch. Co se týče obsahu vašeho sdělení, noste si na sobě co chcete. Je to odraz vaši duševní stránky, kterou mi nepřísluší hodnotit. Já se mám starat hlavně o to, aby to bylo uděláno s jistou dávkou nápaditosti a přesnosti.

Tatelier Zdeněk Zvoníček Praha 

 

Získejte e-knihu
zcela zdarma